Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podzimní kolo hry Plamen 2015/2016

V sobotu 10.října proběhla ve Zlíně - Racková  podzimní část Okresního kola hry Plamen 2015/2016, které se zúčastnili i naši mladí hasiči. Soutěžilo se v disciplínách "Závod požárnické všestrannosti" a "Útok CTIF". Z důvodu nedostatku mladých hasičů se mladí hasiči zúčastnili pouze disciplíny závodu požárnické všestrannosti, kde stačí k plnění disciplíny pět členů na rozdíl od útoku CTIF, kde je zapotřebí devět členů z každého družstva.

         V závodu požárnické všestrannosti družstvo mladších žáků ve složení Kateřina Čechová, Eliška Zelinková, Adam Mrlík, Jakub Mitáček a Štepán Bureš. Se umístili se na 8. místě s výsledným časem 1:02:44 minut .

Družstvo starších žáků ve složení Tomáš Dalajka, Barbora Mitáčková, Vendula Vysloužilová, Michal Vojtěšek a Michael Bětík. Se umístili se na 18 místě s výsledným časem 1:21:09 minut.

Z důvodu, že jsme se takových závodů zúčastnili poprvé tak jsme se v určitých disciplínách nevyvarovali chyb, za které jsme dostali trestné minuty, které se připočítávaly k výslednému času běhu. Závod požární všestrannosti se stává s běhu u mladších 2 kilometry a u starších 3 kilometry na trati se plní úkoly na 6 stanovištích 1. úkol střelba, 2. úkol topografie, 3. úkol uzlování, 4. úkol první pomoc, 5. úkol požární ochrana a 6. úkol překonání překážky.

Byla to první zkušenost s takovýmto závodem a doufáme, že nabité zkušenosti budou motivací ke zlepšením výledků v dalších podobných závodech. Všem mladým hasičům děkujeme za dosažené výsledky i nasazení nejenom při závodech ale pří trénincích.

Vedoucí mládeže: Vojtěšek Marek, Čevela Martin. Vojtěšková Monika a Vojtěšek Josef

Odkaz na foto: http://sdhspytihnev.rajce.idnes.cz/Zavod_pozarni_vsestranosti_mladych_hasicu_Rackova_10.10.2015/

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Kontakt

Josef Vojtěšek

Spytihněv 567

mhsdhspytihnev@gmail.comArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 28956
Měsíc: 327
Den: 6